Miesięczne archiwum: Grudzień 2015

Profesjonalne urządzenie do sterylizacji

Profesjonalne urządzenie do sterylizacji metalowych narzędzi(np. Cążki). Prosty i szybki w obsłudze. Niewielkie urządzenie znajdzie zastosowanie w każdym gabinecie. Sterylizator zawiera szklane kulki umożliwiające sterylizacje w wysokiej temperaturze. Dostępny w białym kolorze z czarną pokrywką. W szybki i łatwy sposób niweluje wszystkie bakterie,grzyby, drobnoustroje. Gotowy do użycia już po 12 minutach osiągając temp 250°C. przy tej temperaturze wystarczy 30 sekund na wysterylizowanie narzędzi.

Sposób użycia

Do sterylizatora wsypać kulki. Włożyć czyste narzędzia i włączyć urządzenie. Zapalenie się zielonej lampki oznacza osiągniecie właściwej dla sterylizacji temperatury. Sterylizować narzędzia 30s w temp 250°C. Po skończonej sterylizacji wyłączyć urządzenie i odczekać do ostygnięcia narzędzi.

 

Youtube 

Sterylizator kwarcowy YM 9008B

STERYLIZATOR KULKOWY

STERYLIZATOR KULKOWY

Urządzenie elektroniczne służące do szybkiej sterylizacji cążek i innych metalowych narzędzi oraz elementów. Wewnątrz sterylizatora znajdują się specjalne kulki, które utrzymują narzędzia w żądanym położeniu oraz umożliwiają sterylizację pod wpływem wysokiej temperatury.

 

Umożliwia on szybką sterylizację narzędzi w gabinetach kosmetycznych, salonach fryzjerskich itp. Dzięki temu urządzeniu możemy szybko zdezynfekować cążki do manicure, cęgi do paznokci, kopytka do skórek, pęstety, bagietki do henny i inne narzędzia ze stali nierdzewnej. Sterylizator kulkowy sterylizuje w temperaturze 200 stopni C.

 

Sterylizator kulkowy YM-9008A